• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960
15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15883698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675417 15883698 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m², zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą (2017 rok), na osiedlu Polonia w Szczecinie.Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Sprzedawany z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 500 PLN (11 215 zł/m2)

2
1
50.78 m2
2017
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15882658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671306 15882658 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15648999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23287615 15648999 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15795247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092685 15795247 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15795261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092784 15795261 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15711330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24396515 15711330 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936
15889018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840310 15889018 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m², usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: duży pokój dzienny z umeblowaniem osobną, wygodną kuchnię z miejscem na stół łazienkę ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

318 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
31.8 m2
1970