• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15886563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761987 15886563 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m², położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 60-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do zamieszkania od zaraz, bez konieczności przeprowa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

725 000 PLN (12 787 zł/m2)

3
1
56.7 m2
1960
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15889059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27842216 15889059 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy p...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
1
50 m2
2022
15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15636841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22971128 15636841 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania z ogródkiem z dala od miejs...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (11 754 zł/m2)

2
1
57 m2
2011
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15793558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041875 15793558 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15793565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041922 15793565 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15748027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25104864 15748027 Na sprzedaż duży wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom również może być idealny jako zakup inwestycyjny z uwagi na możliwość zakwaterowania pracowników (do 30 osób). Duża kuchnia z jadalnią oraz 3 łazienki !!! Dom położony na d...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (3 823 zł/m2)

6
-
327 m2
1993
15540274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20831844 15540274 !! UWAGA - NOWA CENA !!obniżka o 45 000 zł !Przedmiotem oferty jest 4.pokojowe, 2.poziomowe mieszkanie o powierzchni 108,20 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego budynku z 2000 r na Osiedlu Majowym w prawobrzeżnej części Szczecina. Pierwotnie mi...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

785 000 PLN (7 255 zł/m2)

4
1
108.2 m2
2000
15507028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20090362 15507028 !! UWAGA - NOWA CENA !!obniżka o 45 000 zł !Przedmiotem oferty jest 4.pokojowe, 2.poziomowe mieszkanie o powierzchni 108,20 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego budynku z 2000 r na Osiedlu Majowym w prawobrzeżnej części Szczecina. Pierwotnie mi...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

785 000 PLN (7 255 zł/m2)

4
1
108.2 m2
2000
15883698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675417 15883698 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m², zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą (2017 rok), na osiedlu Polonia w Szczecinie.Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Sprzedawany z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 500 PLN (11 215 zł/m2)

2
1
50.78 m2
2017