• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15883647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675367 15883647 DANE PODSTAWOWE:- Lokalizacja: Mazurska (okolice Alei Papieża Jana Pawła II).- Powierzchnia użytkowa: 36,14 m2.- Układ funkcjonalny lokalu: 2 pokoje (w tym jeden pokój o wysokości 3,40m z antresolą) oraz kuchnia i łazienka (jako pomieszczenia przynal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

280 000 PLN (7 748 zł/m2)

2
1
36.14 m2
1910
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15835904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26705814 15835904 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjnej Kołłątaja, tuż obok Skweru im. płk. Kuklińskiego. Najważniejsze atu...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 791 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15000135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6564393 15000135 Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub.Parter domu to : wiatrołap, salon , oddzielna kuchnia, wc, oraz g...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (5 064 zł/m2)

9
2
314 m2
1989
15883275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674825 15883275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjnej Kołłątaja, tuż obok Skweru im. płk. Kuklińskiego. Najważniejsze atu...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 791 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15446142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18748368 15446142 Ofertą sprzedaży jest duże 3 pokojowe mieszkanie (93,1m2) w centrum.Łazienka odnowiona .Reszta mieszkania do generalnego remontu .Z mieszkania wyjście na strych 60m2 który można kupić od wspólnoty na korzystnych warunkach,wtedy mieszkanie może mieć a...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15068004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8792554 15068004 Na sprzedaż lokal o powierzchni 20,8m2 open space w świetnej cenie. Idealny na biuro, firmę handlową lub usługową. Ścisłe centrum k. ul. Krzywoustego, Bramy Portowej, Medicusa. Rozpoznawalne miejsce. Pozostałą powierzchnię stanowią części wspólne- po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

185 000 PLN (4 756 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1990
15882826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673438 15882826 Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Lokal jest efektem adaptacji poddasza z 2018 roku.Na powierzchnię 30,12 m2 składają się:- pokój dzienny z wydzieloną półotwartą kuchnią;- sypialnia;- łazienka;- przedpokój.Ogrze...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 500 PLN (11 604 zł/m2)

2
1
30.12 m2
1930
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15807520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26367180 15807520 Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży uroczego mieszkania czteropokojowego z balkonem. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Bukowym.Na powierzchnię 86.5 m2 składają się:-salon z aneksem kuchennym;-trzy sypialnie;-łazi...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (9 827 zł/m2)

4
1
86.5 m2
2010
15829936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26655265 15829936 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,90m².Położone na 9. piętrze w ocieplonym i monitorowanym budynku .Lokal o spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu. Możliwość zakupu również przez obywateli spoza Unii Europejskiej.W skład mieszk...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (9 557 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1970
15883205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673659 15883205 Mam dla Państwa na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z KW.Świeżo wyremontowana nieruchomość. W świetnej lokalizacji, usytuowane na 10 piętrze z widokiem na panoramę Szczecina - na os. Zawadzkiego ....

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (10 294 zł/m2)

3
1
41.77 m2
1980