• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 128

15822033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26580572 15822033 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z 8 budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych o łącznej pow. 4093,60 m² na działce o pow. 2,1582 ha. Lokalizacja : Białogard ul. Chocimska, pow...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

3 700 000 PLN (904 zł/m2)

11
-
4093 m2
-
15893487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27912279 15893487 Przedstawiamy nową atrakcyjną ofertę działki pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Czepino. Działka położona na wzniesieniu, skąd rozpościera się atrakcyjny widok na okolicę, w niedalekiej okolicy las, to zdecydowanie atrakcyjne miejsce na dom z ...

Czepino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

139 000 PLN

-
-
1180 m2
-
15893413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910979 15893413 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5455 m², położona w Bagna, z wydanymi warunkami zabudowy na 13 domów jednorodzinnych. To propozycja dla inwestora, który szuka gruntu z gotowym potencjałem pod realizację kameralnego osiedla. ...

Bagna (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

790 000 PLN

-
-
54555 m2
-
15893395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910350 15893395 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5455 m², położona w Bagna, z wydanymi warunkami zabudowy na 13 domów jednorodzinnych. To propozycja dla inwestora, który szuka gruntu z gotowym potencjałem pod realizację kameralnego osiedla. ...

Bagna (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

790 000 PLN

-
-
54555 m2
-
15893488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27912276 15893488 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remocie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego budynku z lat 80-tych.Powierzchnia mieszkania wynosi 4...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (10 142 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1980
15893486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912277 15893486 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz kl...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 794 zł/m2)

3
1
63 m2
2010
15893489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27912275 15893489 Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch, na górce. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.Dom o funkcjonal...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 099 000 PLN (5 294 zł/m2)

5
2
207.6 m2
1987
13908443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16982 13908443 Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2205 m2 położona w popularnym nadmorskim kurorcie. Mrzeżyno to nieduże, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Trzebiatów, 15 km na zachód od Kołobrzegu. W miejscowości tej jest port rybacki i j...

Mrzeżyno (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

1 102 500 PLN

-
-
2205 m2
-
13696754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 16960 13696754 Nieruchomość gruntowa w kompleksie 3 działek o powierzchniach 2183m2-, 2163m2 -,2074m2 położona w popularnym nadmorskim kurorcie. Mrzeżyno to nieduże, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Trzebiatów, 15 km na zachód od Kołobrze...

Mrzeżyno (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

1 091 500 PLN

-
-
2183 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15839046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737494 15839046 Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!!Główne atuty nieruchomości:- MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE- DUŻY METRAŻ 112,46 M2- DWA WYDZIELONE MIESZKANIA Z OSOBNYMI WEJŚCIAMI - FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ - JAS...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

399 000 PLN (3 563 zł/m2)

3
2
112 m2
1936
15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980