• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15826510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626842 15826510 W Pobierowie, w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji, powstała nowa, gotowa inwestycja apartamentowa, która redefiniuje pojęcie komfortu nad Bałtykiem.To kameralne osiedle, w pełni ukończone i pięknie zagospodarowane,...

Pobierowo, Powstańców

457 312 PLN (12 400 zł/m2)

2
1
36.88 m2
2023
15792226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26009011 15792226 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zachęcam do obejrzenia wirtualnej prezentacji oferowanego mieszkania!Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze ocieplonego wieżowca przy al. Wyzwolenia.Mieszkanie o powierz...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

499 000 PLN (8 461 zł/m2)

3
1
58.98 m2
1980
15818599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26604561 15818599 Na sprzedaż przytulna i ciepła kawalerka położona na 3 piętrze w budynku z windą, na osiedlu Książąt Pomorskich.Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej umożliwiające transport w stron...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

325 000 PLN (11 364 zł/m2)

1
1
28.6 m2
1980
15756268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25247649 15756268 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na parterze wysokiego bloku. Po uzyskaniu zgody oraz niezbędnej dokumentacji, istnieje możliwość wykonania tylnego wejś...

Szczecin (Żelechowa), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

539 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
65.5 m2
1980
15802767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26277386 15802767 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego, ocieplonego bloku w cenionej dzielnicy Pomorzany.Lokal o powierzchni 54,77 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz potencjale inwestycyjnym. U...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

639 000 PLN (11 618 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
14643455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17395 14643455 Oferta sprzedaży mieszkania 105m2 3 rozkładowe pokoje w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy.W skład powierzchni 105m2 wchodzi: -duży, rozświetlony, w pełni wyposażony salon oraz kuchnia z przestronną...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

599 000 PLN (5 705 zł/m2)

3
2
105 m2
1890
15815640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588263 15815640 Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie dwupokojowe. Usytuowane w budynku na pograniczu Niebuszewa i Warszewa, w niskim dwupiętrowym bloku.Na powierzchnię 47,46m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,- ustawna sypialnia,-...

Szczecin (Niebuszewo), Łucznicza

485 000 PLN (10 219 zł/m2)

2
1
47.46 m2
2007
15773987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25645002 15773987 Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja do centrum miasta.Lokal położony w budynku który przeszedł kapitalny remont w 2015 roku.Mieszkanie bardzo słoneczne, wszystkie okna od stro...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

785 000 PLN (12 446 zł/m2)

3
1
63.07 m2
2015
15740621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24953803 15740621 Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m² z balkonem, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka ...

Bezrzecze, Dolina Słońca

780 000 PLN (11 084 zł/m2)

3
1
70.37 m2
2009
15763328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422751 15763328 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m², położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną i portiernią.Mieszkanie w idealnym stanie technicznym – w 2022 roku przeszło gene...

Bezrzecze, Dolina Słońca

1 249 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
118 m2
2012
15704069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256250 15704069 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum – idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane w sercu miasta. Lokal składa się z bardzo dużego, j...

Szczecin (Centrum), Partyzantów

499 000 PLN (7 655 zł/m2)

2
1
65.19 m2
1965
15824586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622606 15824586 WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWANa sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukają...

Goleniów, Konstytucji 3 Maja

559 000 PLN (4 290 zł/m2)

4
1
130.3 m2
1930