• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15642149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23098444 15642149 Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27 piętrze gdzie można relaksować się oglądając imponującą panoramę ...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 566 600 PLN (22 380 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15447742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18776830 15447742 Na sprzedaż nieruchomość w centrum miasta o powierzchni 80,81 m2 składającego się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest na drugim piętrze, dobrze oświetlone, czynsz administracyjny jedynie 350 zł. Lokal mieszkalny z...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

530 000 PLN (6 559 zł/m2)

3
1
80.81 m2
1910
15163401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11380413 15163401 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,50 m2 w idealnym stanie. Nieruchomość składa się z z przestronnego salonu, 2 sypialni, widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. W aneksie kuchennym meble w zabudowie pasujące st...

Szczecin (Świerczewo), Santocka

850 000 PLN (10 692 zł/m2)

3
1
79.5 m2
1980
15331050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16007421 15331050 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dwóch francuskich balkonów. Mieszkanie rozkładowe , dobrze oświetlone, w świetnej lokalizacji. Blisko komunikacja miejska. W pobliżu prze...

Szczecin (Niebuszewo), Księcia Barnima III Wielkiego

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15607159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22354055 15607159 Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

632 880 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
52.74 m2
2015
14418410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2727498 14418410 Zapraszam na prezentację wyjątkowej oferty apartamentu w nowym obiekcie, obecnie najwyższym budynku w Szczecinie liczącym 122 m z wyjątkowymi 30 kondygnacjami z czego 3 to kondygnacje podziemne. Obiekt ten będzie łączył funkcje komercyjne, rekreacyjn...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

558 740 PLN (18 200 zł/m2)

1
1
30.7 m2
2021
15760116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25350436 15760116 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,62 m², zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, nowoczesnego designu oraz niepowta...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

860 000 PLN (16 989 zł/m2)

1
1
50.62 m2
2025
15711040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24390947 15711040 W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się: Na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz małej łazienki z wc. W salonie na podłodze panele, ściany wygładzo...

Szczecin (Pogodno), Aleja Wojska Polskiego

899 000 PLN (10 310 zł/m2)

3
2
87.2 m2
2002
15782291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839629 15782291 Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m², położone przy ulicy Mickiewicza. Lokal znajduje się w ocieplonym budynku, z dostępem do dużej piwnicy (20 m²) oraz wspólnej suszarni na poddaszu. Mieszkanie do remontu – idealne p...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

389 000 PLN (7 915 zł/m2)

2
1
49.15 m2
1925
15523982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20477237 15523982 Kup i zarabiaj. Apartament w pełni wyposażony i przygotowany do wynajmu.Sprzedam apartament nad morzem na drugim piętrze w Dziwnowie zaledwie 600 metrów od plaży. Apartament wybudowany została w 2022 roku. Wokół apartamentowca na zamkniętym terenie ...

Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

797 600 PLN (16 385 zł/m2)

2
1
48.68 m2
2022
15801719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26248548 15801719 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina – na Pogodnie. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój oraz komfort życia.- Przestronne 3 pokoje – 49,83 m²- 11 piętro w kameralnym bloku z ceg...

Szczecin (Pogodno), Andrzeja Frycza-Modrzewskiego

515 000 PLN (10 335 zł/m2)

3
1
49.83 m2
1934
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce), Poronińska

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005