• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 130

15883212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673673 15883212 GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum.Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko miasta z dostępem do natury i pełnej infrastruktury – szkół, sklepów,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

323 752 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
36.79 m2
2025
15883714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675433 15883714 Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak również kuchni.Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które j...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 057 zł/m2)

4
1
84.2 m2
1980
15882611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671259 15882611 Mieszkanie o powierzchni 48,14 m², zlokalizowane w ocieplonym budynku na os. Tysiąclecia, w bardzo dobrym stanie technicznym, częściowo umeblowane i nie wymaga nakładów finansowych....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

369 000 PLN (7 665 zł/m2)

2
-
48.14 m2
1960
15886065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747105 15886065 Mieszkanie 2 pokojowe położone w centrum miasta przy ulicy Struga. Lokal znajduje się na parterze, składa się z sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki i wc. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 51 m kw. Lokal posiada ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 650 PLN (32 zł/m2)

2
1
51 m2
1984
15885897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743631 15885897 Oferta bezpośrednia - bez podatku PCC!Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu w Stargardzie. Do mieszkania przynależy taras 12,53 m² oraz miejsce postojow...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

450 000 PLN (7 383 zł/m2)

2
1
60.95 m2
2024
15830137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26664038 15830137 To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzić od razu i cieszyć się jej pełnym potencjałem — ta oferta zasługuje na...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

279 000 PLN (7 476 zł/m2)

2
1
37.32 m2
1980
15748141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105559 15748141 Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu?A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!!To duże 54 metrowe mieszkanie położone jest na II piętrze w niskim bloku w cichej, zielonej dzielnicy Stargard...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

374 000 PLN (6 900 zł/m2)

2
-
54.2 m2
1970
15725234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671941 15725234 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15725242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671972 15725242 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15885376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727458 15885376 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m² (pow. zabudowy 118m²), położony na dużej działce 1001 m² w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Grzędzic, zaledwie 3 ...

Stargard (Stargard) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

711 000 PLN (6 903 zł/m2)

4
-
103 m2
-
15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15883036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673567 15883036 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku z 2008 roku. Wnętrze jest ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

829 000 PLN (6 966 zł/m2)

4
1
119 m2
2008