• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 52

15883059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673613 15883059 Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowiena zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej,przy drodze prowadzącej do miejscowości ŻdżaryDla działki wydano Decyzję o warunkach zabudowy dla budynków mieszk...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

97 785 PLN (123 zł/m2)

-
-
795 m2
-
14925555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4844848 14925555 Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej,przy drodze prowadzącej do miejscowości Żdż...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

97 785 PLN (123 zł/m2)

-
-
795 m2
-
15795029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26087732 15795029 JUŻ DZISIAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!!!Przedmiotem sprzedaży jest LOKAL MIESZKALNY w stanie do wykończenia, wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Nieruchomość położona w GOLENIOWIE, na cichym i spokojnym osiedlu domków j...

Goleniów, Juliusza Słowackiego

570 000 PLN (7 283 zł/m2)

4
1
78.26 m2
2025
15206114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12580518 15206114 Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowiezlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej,przy drodze prowadzącej do miejscowości ŻdżaryWarunki szczegółowe:- zabudowa wolnostojąca, max dwuk...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

97 662 PLN (123 zł/m2)

-
-
794 m2
-
15703059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24243431 15703059 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Żółwia Błoć, w gminie Goleniów, w województwie zachodniopomorskim. Działka znajduje się bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej, a dz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

139 700 PLN (102 zł/m2)

-
-
1370 m2
-
15863554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom ze stawem - oaza blisko Szczecina 27250967 15863554 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 251 m², na działce 846 m², zlokalizowany w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Goleniowa. Bezpośredni dojazd z drogi asfaltowej, wygodna ekspozycja oraz ot...

Goleniów, Ofiar Katynia

1 280 000 PLN (5 100 zł/m2)

6
2
251 m2
2000
15818311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26609953 15818311 https:www.kerner-nieruchomosci.plPolecamy Państwu ciekawą ofertę nieruchomości - posiadłość (gospodarstwo) - działkę gruntu o powierzchni: 0,28 HA, zabudowaną w okolicach Goleniowa.Budynek I - pow. zabudowy: 151 m2 - mieszkalny (dom wolnostojący) jed...

Goleniów (Okolica) (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

749 000 PLN (1 710 zł/m2)

5
3
438 m2
-
15731152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24787242 15731152 https:www.kerner-nieruchomosciPolecamy Państwu NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ, budynek handlowo-usługowy z obecnym przeznaczeniem na restaurację, hotel, dom weselny, dom seniora z częścią mieszkalną o powierzchni użytkowej: 423 m2, na działce o p...

Goleniów (Okolica) (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 990 000 PLN (7 069 zł/m2)

10
6
423 m2
-
15840200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26770642 15840200 www.kerner-nieruchomosci.plPolecamy Państwu DOM WOLNOSTOJĄCY o powierzchni użytkowej: 125 m2, całkowitej: 140 m2 oraz GARAŻ WOLNOSTOJĄCY o powierzchni: 24 m2, położony na działce o powierzchni: 429 m2 kGoleniowa. Dach dwuspadowy pokryty blachodachówk...

Goleniów (Podańsko) (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

860 000 PLN (6 143 zł/m2)

5
2
140 m2
-
15840203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26770641 15840203 https:www.kerner-nieruchomosci.plPolecamy Państwu 2 Nieruchomości położone w Przybiernowie. Pierwszą z nich stanowi działka gruntu nr 5336 o pow. 660 m2, zabudowana budynkiem gospodarczym (stodoła z garażem i kanałem). Druga działka nr 5338 o pow. 35...

Goleniów (Przybiernów) (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

520 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15840191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26770639 15840191 https:www.kerner-nieruchomosci.plPolecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem, położone na II piętrze w nowszym budynku (z windą) o powierzchni użytkowej: 37,95 m2 w bardzo ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

409 000 PLN (11 054 zł/m2)

2
1
37 m2
2015
15353156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16621337 15353156 Na sprzedaż! 2 poziomowe mieszkanie w Goleniowie! zlokalizowane na 3 piętrze w wielorodzinnym bloku. piętro A- przestronny salon z aneksem kuchennym, - przedpokój, - wc. piętro B- 2 sypialnie,- łazienka, - garderoba, - przedpokój. Mieszkanie urządzon...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

790 000 PLN (9 294 zł/m2)

3
1
85 m2
2008