• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: zachodniopomorskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15891417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896926 15891417 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,8 m2 składa się z:-salonu połączonego z aneksem ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

712 000 PLN (10 988 zł/m2)

3
1
64.8 m2
2025
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15891266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27893698 15891266 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Na sprzedaż działka 14686 i 14687 o łącznej powierzchni 6588 m2.Poniżej dostępne działki na sprzedaż:14686 3318 m2 25 złm2 82 950 zł14687 3270 m2 25 złm2 81 750 złDziałki rolne znajdują się w Leśnej przy...

Leśna (Śląskie, gm. Lipowa)

164 700 PLN

-
-
6588 m2
-
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niski próg wejścia | 24,5m² w odnowionej kamienicy 27704324 15884465 Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać?M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą inwestycję lub bezpieczne ulokowanie kapitału.Cena 129 000 zł sprawia...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

129 000 PLN (5 375 zł/m2)

1
1
24 m2
-
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15875614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27526061 15875614 Na sprzedaż wyjątkowa posesja, zlokalizowana w sercu turystycznej miejscowości Mikołajki. W skład nieruchomości wchodzą 4 zaadaptowane lokale, z których trzy są przygotowane pod wynajem, a jeden to lokal mieszkalny. Nieruchomość stanowi doskonałą inw...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 149 999 PLN (4 423 zł/m2)

1
-
260 m2
1960
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963