• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 77

15883320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674870 15883320 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – wszystko wykonane od podstaw, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych ko...

Stargard, os. Zachód

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

3
1
52 m2
1977
15882801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673391 15882801 Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta,co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja:Marszałka Józefa PiłsudskiegoMieszkanie składa się :- 4 pokoje -kuchnia z jadalnią-ła...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

410 000 PLN (4 669 zł/m2)

4
1
87.81 m2
1960
15441678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18637229 15441678 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard, Pogodna

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
1
74 m2
1986
15877494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570773 15877494 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15856227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086829 15856227 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
-
73.59 m2
2008
15877461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570342 15877461 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Kasztelańskiej , o powierzchni 100,48 m² z tarasem!Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym.Budynek...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (8 452 zł/m2)

3
2
100.45 m2
2020
15506891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20090415 15506891 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950
15841785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798131 15841785 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
-
74 m2
1986
15796825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26132243 15796825 Mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Sienkiewicza. Lokal mieszkalny o powierzchni 57,08 m kw. składający się z salonu, osobnej kuchni, łazienki połączonej z WC oraz sypialni. Do mieszkania przynależy p...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 132 zł/m2)

2
1
57.08 m2
-
15706750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307887 15706750 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Żołnierza w Stargardzie.Jest to wyjątkowa i nietuzinkowa propozycja ze względu na ciekawy rozkład mieszkania, lokaliza...

Stargard, Aleja Żołnierza

599 000 PLN (8 796 zł/m2)

3
1
68.1 m2
1990
15753580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25199374 15753580 Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż słoneczne 1 pokojowe mieszkanie na 2-gim piętrze w niskim bloku na dzielnicy Stargard Kluczewo o powierzchni użytkowej 27,55 m2.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Stargardzie na ulicy Czesława Wit...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (6 715 zł/m2)

1
1
27.55 m2
1960
15757382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25299534 15757382 Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Przedmieście BarnimowskieCena: 400 000 PLNPowierzchnia: 41,2 m²Liczba pokoi: 2 plus balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe za dodatkową opłatą Piętro: 23Stan mieszkania: Bardzo dobryKuchnia: Aneks kuchenn...

Stargard (Przedmieście Barnimowskie), Gdyńska

400 000 PLN (9 709 zł/m2)

2
1
41.2 m2
2021