• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 78

15757382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25299534 15757382 Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Przedmieście BarnimowskieCena: 400 000 PLNPowierzchnia: 41,2 m²Liczba pokoi: 2 plus balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe za dodatkową opłatą Piętro: 23Stan mieszkania: Bardzo dobryKuchnia: Aneks kuchenn...

Stargard (Przedmieście Barnimowskie), Gdyńska

400 000 PLN (9 709 zł/m2)

2
1
41.2 m2
2021
15815412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588655 15815412 Sprzedam mieszkanie – Żabów, 39 m², pierwsze piętroNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Pełna własność.Układ pomieszczeń:-2 ustawne pokoje-Kuchnia-Prz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

139 000 PLN (3 564 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15742749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24998150 15742749 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 44 m2, usytuowanego na parterze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

352 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
44 m2
2026
15742778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998151 15742778 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

331 500 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
44.2 m2
2027
15785031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25865472 15785031 Zapraszam do zakupu mieszkańa , dwa pokoje na parterze z balkonem, o powierzchni 45,3m2 w super lokalizacji gdzie w pobliżu szkoła , przedszkole ,place zabaw przychodnia , sklepy .Lokalizacja :-Os.Chopena Czynsz administracyjny ok 550zł (w zależnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

359 500 PLN (7 936 zł/m2)

2
1
45.3 m2
1980
15789938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25951002 15789938 Kawalerka położona na 4 piętrze na Starym Mieście przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 23 m kw. plus piwnica. Czynsz do zarządcy to 230 zł w tym woda ciepła, zimna, ogrzewanie, wywóz śmieci i opłaty administracyjne. Lokal wymaga ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (8 043 zł/m2)

1
-
23 m2
-