• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 55

15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15771143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25571423 15771143 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m², usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon Pokój Kuchnia KorytarzSchowekDODATKOWO:Garaż OgródekMEDIA I OPŁATY:Mieszkanie bezczy...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 586 zł/m2)

2
1
52.6 m2
1967
15886987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773306 15886987 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,4 m², położone na 1 piętrze w spokojnej i bardzo przyjemnej części Gumieniec przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie.To idealna propozycja zarówno dla rodzin szukających komfortowego miejsca ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (11 352 zł/m2)

4
1
78.4 m2
2000
15890130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27871905 15890130 Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 43,03 m2, położone na parterze niskiego budynku z windą z 2025 roku na osiedlu Gumieńce Do mieszkania przynależy taras ok 11m2.Na powierzchnię mieszkania składa się:1. pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (13 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15445520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18730656 15445520 Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym osiedlu Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Harmonia na Gumieńcach....

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (15 398 zł/m2)

2
1
38.9 m2
2020
15883525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675213 15883525 Zapraszam do zapoznania się z ofertą w super lokalizacji !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-duży przestronny salon z wyjściem na balkon ,-sypialnia ,-łazienka ,-osobna toaleta ,-kuchnia z oknem ,-przedpokój .Do mieszkania przynależy piwnica .Mieszk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (8 816 zł/m2)

2
1
53.2 m2
1975
15888998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27839951 15888998 Na sprzedaż: funkcjonalne i jasne mieszkanie 57,58 m² – Szczecin, Nowa CukrowniaNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,58 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, monitorowanym osiedlu Nowa Cukrownia w Szczecinie. Lokal ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (12 504 zł/m2)

3
1
57.58 m2
2016
15720882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24593425 15720882 Przestronne 3 pokoje ostatnie piętro balkon ul. CukrowaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,84 m², położone na IV (ostatnim) piętrze w budynku V-kondygnacyjnym przy ul. Cukrowej.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do l...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (7 206 zł/m2)

3
1
63.84 m2
1989
15882991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673166 15882991 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne osiedle, ogrodzone i zamknięte szlabanem z dogodnym dojazd...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (13 189 zł/m2)

1
1
27.22 m2
2022
15882630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671277 15882630 Możliwy zakup przez Obywateli spoza UE.Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku. Na łączną po...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (10 308 zł/m2)

2
1
53.26 m2
1980
15590746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21987887 15590746 Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji o powierzchni 51,80m2Niskie koszty utrzymania w doskonałej lokalizacji - czeka na Ciebie Gotowe do zamieszkaniaMieszkanie składa się z przestronnego salonu o powierzchni ponad ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
51.8 m2
2000
15885945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744265 15885945 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe – 50 m², 3 piętro, windaOferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 2016 roku. Budynek w bardzo dobrym stanie tech...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (13 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2016