• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15883510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675192 15883510 Zamieszkaj w sercu Szczecina – ok. 60 m² przy ul. Ofiar Oświęcimia (Śródmieście) Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w centrum z funkcjonalnym układem? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących świetną lokalizację i dostęp do ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 312 zł/m2)

2
1
60.04 m2
1901
15882765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673316 15882765 Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 92 m² 3 pokoje parter ul. Bohaterów WarszawyNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze pięknej kamienicy przy ul. Bohaterów Warszawy. Lokal przeszedł generalny rem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15457958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19016072 15457958 Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 70 m2 zlokalizowane w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Odrodzenia.Nieruchomość położona jest w oficynie na 2 piętrze kamienicy. Wjazd przez zamykaną bramę z miejscami postojowymi dla mieszkańców. W promieniu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (7 071 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15883709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27675428 15883709 Przedstawiam ofertę mieszkania czteropokojowego z kuchnią i piwnicą, położonego w doskonałej lokalizacji w Szczecinie, na Jasnych Błoniach w pobliżu Parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (8 173 zł/m2)

5
1
110 m2
1930
15736255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24868902 15736255 Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kamienicami ujętymi w rejestrze zabytków.Jest to budynek 5. lokalowy w oto...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
1
166.72 m2
1920
15736250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24868875 15736250 Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kamienicami ujętymi w rejestrze zabytków.Jest to budynek 5. lokalowy w oto...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
1
166.72 m2
1920
15885288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27722169 15885288 Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa poziomy, na parterze 150,7 m2 i w piwnicy użytkowej 73,4 m2. Możliwość prowadze...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (7 136 zł/m2)

2
-
224.2 m2
2002
14885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 4006355 14885686 Nowa cena !!! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja i ulicy Gabriela Narutowicza. Niewątpliwym atutem nieruchom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (6 994 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1900
15630287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844925 15630287 Idealne na działalność biurową lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? A może chcesz otworzyć biuro lub kancelarię? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę sprzedaży 84-metrowego mie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (5 104 zł/m2)

3
1
84.24 m2
1920
15803119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26287719 15803119 Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m², położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania w przystępnej cenie. Dzięki doskonałej lokalizacji ni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

215 000 PLN (9 255 zł/m2)

1
1
23.23 m2
1910
15309431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 15415960 15309431 Oferujemy do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze kamiennicy w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Szczecina. Na powierzchnię 101 m2 składa się obszerny salon, 3 sypialnie, garderoba (obecnie przerobiona z kolejnej sypia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (6 733 zł/m2)

5
1
101 m2
1930
15778252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748180 15778252 Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 położone na czwartym piętrze w kamienicy w Centrum przy al. Piastów.Wnętrze składa się z:- salonu z aneksem kuchennym z meblami w zabudowie i sprzętem AGD, - sypi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
1
44.65 m2
1900