• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15889018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840310 15889018 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m², usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: duży pokój dzienny z umeblowaniem osobną, wygodną kuchnię z miejscem na stół łazienkę ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

318 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
31.8 m2
1970
15889000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27839953 15889000 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m², usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: duży pokój dzienny z umeblowaniem osobną, wygodną kuchnię z miejscem na stół łazienkę ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

318 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
31.8 m2
1970
15728160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24738419 15728160 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą garderobą i ogródkiem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się szczecińskiej dzielnicy Łasztownia. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 52,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

709 749 PLN (13 550 zł/m2)

2
1
52.38 m2
2024
15734501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24829892 15734501 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i balkonem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się szczecińskiej dzielnicy Łasztownia. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 494 PLN (14 062 zł/m2)

3
1
77.55 m2
2024
15827130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626880 15827130 Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek komunikacji tramwajowej linii 5 i 11. OPIS MIESZKANIA: Wy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (7 407 zł/m2)

4
1
97.2 m2
1930
15883078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673652 15883078 Przepiękne 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze kamienicy o powierzchni 77,56 m2 z balkonem wychodzącym na piękne magnolie, położone przy Złotym Szlaku Al. Papieża Jana Pawła II, w okolicy Urzędu Miejskiego w Szczecinie. Istnieje możliwość wykonania 3...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

775 000 PLN (9 992 zł/m2)

2
1
77.56 m2
1930
15888621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818692 15888621 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament o pow. 108 m2 w Centrum miasta na 3 piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Andersa Na powierzchnię nieruchomości składają się:- pokój dzienny (z możliwością utworzenia aneksu kuchennego) około 70 m2- syp...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 180 000 PLN (10 926 zł/m2)

2
1
108 m2
2010
15156518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11161855 15156518 Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy w samym sercu Szczecina. Lokalizacja tego mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

910 000 PLN (9 338 zł/m2)

5
2
97.45 m2
1938
15883693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675414 15883693 TYLKO U NAS!!! Oferujemy Państwu do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum w wysokim bloku z windą .Idealny dla pary ,singla lub jako inwestycja pod wynajem. Powierzchnia wynosi 34,8 m2, czynsz 645 zł LOKALIZACJAZnajdu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (11 351 zł/m2)

2
-
34.8 m2
1980
15507009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20090330 15507009 Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy w samym sercu Szczecina. Lokalizacja tego mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

910 000 PLN (9 338 zł/m2)

5
2
97.45 m2
1938
15887652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27789731 15887652 Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Szczecina – ul. PocztowaNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Pocztowej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanej, czteropiętrowej kam...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 823 zł/m2)

2
1
67.89 m2
1920
15883141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673544 15883141 Ciekawa oferta taniego mieszkania świetnie zlokalizowanego tuż przy parku.W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (jeden przejściowy), osobna kuchnia, łaziekna z oknem, przedpokój oraz do dyspozycji piwnica.Elewacja budynku odnowiona, klatka schodowa w ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
58.14 m2
1930