• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15883141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673544 15883141 Ciekawa oferta taniego mieszkania świetnie zlokalizowanego tuż przy parku.W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (jeden przejściowy), osobna kuchnia, łaziekna z oknem, przedpokój oraz do dyspozycji piwnica.Elewacja budynku odnowiona, klatka schodowa w ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
58.14 m2
1930
15887982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27798688 15887982 W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi:-3 pokoje;-salon z wyjściem balkonem;-kuchnia;-przedpokój;-łazienka;Do mieszkania przynależy piwnica.Opłata za czynsz wynosi 460 zł przy 1 osobie.Opłata za gaz według zużycia.Opłata za prąd wed...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 796 zł/m2)

4
1
117.57 m2
1930
15883640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675360 15883640 ŚródmieścieCentrum. Nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m2 w zadbanej kamienicy z lat 30-tych, powstałe z adaptacji poddasza (4 piętro).Lokal oddany do użytkowania w 2021 roku, składający się z dużego pokoju z niską antresolą, aneksu kuchenne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

357 000 PLN (10 509 zł/m2)

1
1
33.97 m2
1920
15768152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25535382 15768152 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, położone na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie.Cały obiekt w 2024 roku przeszedł gruntowną renowację, zachowując przy tym swój za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 400 zł/m2)

1
-
62.5 m2
2024
15883488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675146 15883488 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla przystanek komunikacji miejskiej (Plac Grunwaldzki) — ok. ~ 80 m. Duże centrum handlowe — w promie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (7 240 zł/m2)

3
-
73.9 m2
1980
15814896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591092 15814896 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla przystanek komunikacji miejskiej (Plac Grunwaldzki) — ok. ~ 80 m. Duże centrum handlowe — w promie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (7 240 zł/m2)

3
-
73.9 m2
1980
15883156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673558 15883156 Na sprzedaż mieszkanie – ŚródmieścieOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m², zlokalizowane w samym sercu Szczecina – w dzielnicy Śródmieście.Lokal znajduje się na 5 piętrze w budynku z 1990 roku, wybudowanym z cegły (brak windy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 149 zł/m2)

3
1
69.8 m2
1990
15884687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709100 15884687 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 86,90 m² położone przy Alei Wojska Polskiego Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy z nową elewacją. Mieszkanie składa się z: - dużego, ustawne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (8 044 zł/m2)

3
1
86.9 m2
1930
15883343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674893 15883343 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75,69 m² – Szczecin, Łasztowniaul. PieszaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,69 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina – na Łasztowni. To doskonała propo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (5 417 zł/m2)

3
-
75.69 m2
1980
15841788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798133 15841788 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15883187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673623 15883187 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15762383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25403722 15762383 3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenieKoniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyćMieszkanie nie wymaga nakładów - gotowe do zamieszkaniaOsobn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 971 zł/m2)

3
1
70.1 m2
1996