• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15883515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675201 15883515 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania czteropokojowego, zlokalizowanego w samym Śródmieściu przy ulicy Księcia Witolda Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1904 r. -wyremontowanej na zewnątrz -na trzecim piętrze bez windy. Rozkład pomi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (7 873 zł/m2)

4
1
72.27 m2
1904
15752668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25172481 15752668 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 72.3 m2, na którą składają się:pierwszy poziom, z pr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (5 519 zł/m2)

2
1
72.3 m2
2005
15884969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27715058 15884969 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15884889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714094 15884889 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15704395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263033 15704395 !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w doskonałej lokalizacji? Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (11 565 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1962
15704385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263003 15704385 !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w doskonałej lokalizacji? Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (11 565 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1962
15581857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21813303 15581857 Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą okazję, która może odmienić oblicze Waszej działalności! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy, usytuowany w sercu Szczecina, na tętniącej życiem al. Wojska Polskiego. To miejsce, które nie tylk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 000 PLN (10 331 zł/m2)

1
-
145.2 m2
1905
15826668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626843 15826668 Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej przy Wałach Chrobrego.Budynek jest ocieplony, z odnowioną elewacją (remont kilka lat temu). Prześwit oraz klatka schodo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 787 zł/m2)

1
1
36.99 m2
1940
15146812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 10974188 15146812 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne dla klienta z wyobraźnią ,który pragnie czegoś niebanalnego ! Mieszkanie stanowi jedną dużą powierzchnię do własnej aranżacji + obszerna łazienka .Duże okna . Niskie koszty utrzyma...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15886037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746318 15886037 Spektakularny Penthouse 131 m² z Tarasem +60 m² Inwestycja Siemaszko, ul. SalomeiLuksus, przestrzeń i panorama Szczecina – jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji przy ul. Salomei.Z przyjemnością prezentujemy unikatowy pent...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 000 PLN (17 465 zł/m2)

4
2
131.69 m2
2026
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015